Kontakt oss

 Proffklær AS  er en av Oslos største leverandører av
Arbeidsklær, Profilklær og Verneutstyr

Besøk oss gjerne i
Kart Proffklær AS
Alf Bjerckesvei 10
0582 Oslo

Åpningstid: Mand-Fred kl. 07-17
Tlf: 23 12 30 00

eller ta kontakt med en av undernevnte.
Vi ser frem til et produktivt samarbeid.
 
Ordremottak
ordre@proffklaer.no



Thomas Schie
Daglig Leder/ Salg
Tlf dir: 23 12 30 06
Mob: 41 66 14 16
E-post: thomas@proffklaer.no


Sven-Erik Korsnes
Salg
Tlf. dir: 23 12 30 04
Mob: 90 72 62 02
E-post: sven-erik@proffklaer.no


Liv
Markedsansvarlig/ Økonomi
Nettbutikk
Tlf. dir: 23 12 30 03
E-post: liv@proffklaer.no

Lydia
Nettordre/ Trykk
Tlf. : 23 12 30 00
lydia@proffklaer.no

Helene
Butikk/ Salg
Tlf. dir: 23 12 30 07
helene@proffklaer.no

Ferdinand
Butikk/ Salg
Tlf. dir: 23 12 30 08
ferdinand@proffklaer.no

Jeanette
Butikk/ Salg
Tlf. : 23 12 30 00
jeanette@proffklaer.no

Josephine
Butikk/ Salg
Tlf. : 23 12 30 00
josephine@proffklaer.no

Heidi
Butikk/ Salg
Tlf. : 23 12 30 00
heidi@proffklaer.no

Tom & Preben
Lager/ Trykk
Tlf. dir: 23 12 30 05